Archiwum LLTSA - sezon 2018/19
Sprawozdanie Zarządu
Puchar Ligi
Grand Prix ASKO
I liga
Tabela końcowa
1
Edbar
44
2
Roberto Music Team
39
3
Węglin
35
4
ASKO I
30
5
Ściegienny
26
6
Mega Meble
23
7
PGE Dystrybucja
16
8
GLKS Głusk
15
9
WWW.POD50.PL
14
10
LKS Wierzchowiska
10
11
Zarembiacy
5
12
LPEC
7
Pełna tabela i wyniki
Mecze I rundy
Mecze II rundy
Czołówka rankingu indywidualnego
1
Janowski Paweł
61
2
Dec Piotr
61
3
Maliborski Wojciech
50
4
Lewczuk Dariusz
49
5
Michalec Paweł
47
6
Przesmycki Przemysław
45
Najlepsze pary deblowe
1
Janowski Paweł
Kura Piotr
14
2
Gładysz Jarosław
Mojek Grzegorz
12
3
Olejnik Tadeusz
Suchorowski Mariusz
11
Pełny ranking indywidualny
Pełny ranking deblowy
II liga
Tabela końcowa
1
Geodeta I
43
2
Szafir
36
3
Progress
33
4
Ludwiniak Ludwin
30
5
PIK Łęczna
25
6
MTM
21
7
AZS UMCS Lublin
19
8
AZS WSEI
17
9
ASKO II
14
10
ARGO
12
11
GLKS Głusk II
9
12
Świdniczanka
5
Pełna tabela i wyniki
Mecze I rundy
Mecze II rundy
Czołówka rankingu indywidualnego
1
Wojciechowski Michał
58
2
Sajnaj Grzegorz
57
3
Adamczyk Jarosław
54
4
Kępa Hubert
48
5
Kryszczuk Stanisław
43
6
Chodon Dariusz
43
Najlepsze pary deblowe
1
Śliwiński Dariusz
Wojciechowski Michał
17
2
Kępa Hubert
Mazurkiewicz Norbert
16
3
Adamczyk Jarosław
Kozłowski Krzysztof
14
Pełny ranking indywidualny
Pełny ranking deblowy
III liga
Tabela końcowa
1
Czarne Konie
39
2
Jedynka
39
3
UKS Ruch Lublin
39
4
Foo Fighters
25
5
Klub Tęcza
24
6
Geodeta II
22
7
Kameleony
18
8
KKS Wieniawa
16
9
ASKO III
14
10
Tramp Klub
14
11
Pogodna Bitstream
8
12
PARK-FARB
6
Pełna tabela i wyniki
Mecze I rundy
Mecze II rundy
Czołówka rankingu indywidualnego
1
Rawski Michał
64
2
Cękalski Artur
61
3
Chrzonstowski Michał
56
4
Pielak Paweł
51
5
Skrzypek Szymon
50
6
Tokarzewski-Głośniak P.
46
Najlepsze pary deblowe
1
Pielak Paweł
Rawski Michał
18
2
Piasecki Łukasz
Skrzypek Szymon
15
3
Cękalski Artur
Markowicz Paweł
14
Pełny ranking indywidualny
Pełny ranking deblowy
IV liga - grupa „złota”
Tabela końcowa
1
AZS UMCS Lublin II
39
2
KS Zielone Grądy Żalin
36
3
Poker Team
35
4
Salos Lublin
34
5
PIK Łęczna III
29
6
Drużyna im. E. Orła
22
Czołówka rankingu indywidualnego
1
Wrona Hubert
54
2
Adamek Zenon
52
3
Walczuk Arkadiusz
52
Najlepsza para deblowa
1
Adamek Zenon
Łucjan Krzysztof
15
IV liga - grupa „srebrna”
Tabela końcowa
7
Dragoni
26
8
Dziki w Agreście
26
9
KS Zielone Grądy Żalin II
24
10
PIK Łęczna II
21
11
AGRO-MAX Lublin
21
12
Samson
16
Czołówka rankingu indywidualnego
S-1
Malendowski Paweł
49
S-2
Breś Adam
48
S-3
Szajda Przemysław
46
Najlepsza para deblowa
S-1
Binięda Tomasz
Rodziewicz Tomasz
8
IV liga - grupa „brązowa”
Tabela końcowa
13
Ogry
23
14
KTS Optima I
17
15
Gdybym Zgolił Wąs
14
16
Ochotnicza Straż Pożarna
7
17
KTS Optima II
6
18
Bez Spiny
0
Pełna tabela i wyniki
Mecze I rundy
Mecze II rundy
Czołówka rankingu indywidualnego
B-1
Czerkawski Artur
48
B-2
Leśny Jarosław
28
Najlepsze pary deblowe
B-1
Czerkawski Artur
Świdziński Wojciech
6
Jankowski Grzegorz
Szymczuk Michał
6
Pełny ranking indywidualny
Pełny ranking deblowy