Mistrzowie piątego seta - sezon 2018/19
open
I liga
II liga
III liga
IV liga
Kategoria open
poz.
zawodnik
drużyna
bilans 5-set.
razem
1
Chrzonstowski Michał
UKS Ruch Lublin
16 - 3
19
2
Piasecki Łukasz
UKS Ruch Lublin
14 - 3
17
Wrona Hubert
Salos Lublin
14 - 3
17
4
Adamczyk Jarosław
Progress
13 - 3
16
5
Adamek Zenon
Drużyna im. E. Orła
11 - 2
13
6
Tokarzewski-Głośniak Piotr
Czarne Konie
9 - 2
11
7
Pycka Waldemar
PGE Dystrybucja
8 - 1
9
8
Grabowski Krzysztof
Szafir
14 - 8
22
9
Chodon Dariusz
Ludwiniak Ludwin
13 - 7
20
10
Kępa Hubert
PIK Łęczna
12 - 6
18
11
Bądos Jarosław
Świdniczanka
10 - 4
14
12
Czerkawski Artur
Ogry
8 - 2
10
Michalec Paweł
ASKO I
8 - 2
10
Smaga Dariusz
Ściegienny
8 - 2
10
15
Białek Błażej
AZS WSEI
15 - 10
25
16
Kuć Zbigniew
ASKO II
14 - 9
23
17
Dydo Mariusz
Ściegienny
11 - 6
17
18
Krupa Marek
Kameleony
10 - 5
15
Skrzypek Szymon
UKS Ruch Lublin
10 - 5
15
Witecki Krzysztof
ASKO I
10 - 5
15
Zima Waldemar
MTM
10 - 5
15
22
Kozłowski Dawid
AZS UMCS Lublin II
9 - 4
13
Ratyna Tomasz
AZS UMCS Lublin II
9 - 4
13
24
Walczuk Marcin
KS Zielone Grądy Żalin
7 - 2
9
25
Rak Daniel
Foo Fighters
6 - 1
7
26
Malesa Henryk
PIK Łęczna II
5 - 0
5
27
Budzyński Artur
ASKO III
9 - 5
14
Kozioł Tomasz
ASKO I
9 - 5
14
29
Drwal Bartłomiej
GLKS Głusk
8 - 4
12
30
Walczuk Arkadiusz
KS Zielone Grądy Żalin
6 - 2
8
31
Breś Adam
PIK Łęczna II
5 - 1
6
Pohonych Danylo
AGRO-MAX Lublin
5 - 1
6
33
Janowski Paweł
Edbar
4 - 0
4
34
Wójcik Adam
GLKS Głusk II
11 - 8
19
35
Stępniewska Dominika
Salos Lublin
10 - 7
17
36
Binięda Tomasz
Samson
9 - 6
15
Grzybek Bogdan
Ściegienny
9 - 6
15
Jasiński Michał
Klub Tęcza
9 - 6
15
39
Bobrowski Piotr
AZS WSEI
8 - 5
13
Pielak Paweł
Jedynka
8 - 5
13
Szewczak Adam
PIK Łęczna III
8 - 5
13
42
Rodziewicz Tomasz
Samson
6 - 3
9
43
Drwal Eugeniusz
GLKS Głusk
5 - 2
7
Grajewski Filip
Edbar
5 - 2
7
45
Mikusek Artur
AZS UMCS Lublin II
4 - 1
5
Stróżak Janusz
Węglin
4 - 1
5
Wojciechowski Michał
Geodeta I
4 - 1
5
48
Polak Ryszard
PIK Łęczna
10 - 8
18
49
Drozdowski Jarosław
Geodeta II
9 - 7
16
Ostapiuk Henryk
Klub Tęcza
9 - 7
16
51
Hasiec Dariusz
KKS Wieniawa
8 - 6
14
Kryszczuk Stanisław
Szafir
8 - 6
14
Leszczuk Piotr
PARK-FARB
8 - 6
14
54
Cyrankiewicz Mariusz
Geodeta I
7 - 5
12
Palonka Gabriel
Salos Lublin
7 - 5
12
56
Bigaj Michał
Geodeta I
6 - 4
10
Futa Marek
ASKO II
6 - 4
10
Gaik Zbigniew
Klub Tęcza
6 - 4
10
Sajnaj Grzegorz
Ludwiniak Ludwin
6 - 4
10
Taczalski Marek
Roberto Music Team
6 - 4
10
Wójcik Lech
KS Zielone Grądy Żalin II
6 - 4
10
62
Chrześcian Adrian
KTS Optima I
5 - 3
8
Cękalski Artur
Czarne Konie
5 - 3
8
Jakubowski Bartłomiej
Kameleony
5 - 3
8
65
Bieniek Mariusz
Ogry
4 - 2
6
Lewandowski Michał
Poker Team
4 - 2
6
Łukasik Radosław
Roberto Music Team
4 - 2
6
68
Drozd Paweł
Ogry
3 - 1
4
Gałęzowski Gabriel
KTS Optima II
3 - 1
4
Pytka Robert
ASKO II
3 - 1
4
Szafranek Marcin
KTS Optima II
3 - 1
4
72
Finkowski Marian
Węglin
2 - 0
2
Rawski Michał
Jedynka
2 - 0
2
Szuryga Michał
Progress
2 - 0
2
Szynal Przemysław
LPEC
2 - 0
2
76
Kura Piotr
Edbar
10 - 9
19
77
Gładysz Jarosław
LKS Wierzchowiska
9 - 8
17
Kozłowski Krzysztof
Progress
9 - 8
17
79
Matera Michał
KTS Optima II
8 - 7
15
80
Dyjor Adam
KS Zielone Grądy Żalin
7 - 6
13
81
Goszczyński Piotr
ASKO II
6 - 5
11
Kupczyk Roman
Dragoni
6 - 5
11
83
Krawczyk Dariusz
ASKO III
5 - 4
9
Leśny Jarosław
KTS Optima I
5 - 4
9
Skóra Jakub
AZS UMCS Lublin II
5 - 4
9
86
Kiciak Marek
AGRO-MAX Lublin
4 - 3
7
Ostrowski Rafał
Geodeta I
4 - 3
7
88
Chruściel Zbigniew
Dragoni
3 - 2
5
89
Adamiak Dawid
AGRO-MAX Lublin
2 - 1
3
Dec Piotr
Roberto Music Team
2 - 1
3
Fila Zbigniew
ASKO I
2 - 1
3
Kneć Michał
Dragoni
2 - 1
3
Skalski Marek
Poker Team
2 - 1
3
94
Borcuch Dominik
Salos Lublin
1 - 0
1
Grabowski Karol
Szafir
1 - 0
1
Polak Łukasz
GLKS Głusk II
1 - 0
1
Starczewski Dariusz
KKS Wieniawa
1 - 0
1
Warda Michał
UKS Ruch Lublin
1 - 0
1
99
Mojek Grzegorz
LKS Wierzchowiska
12 - 12
24
100
Bednarczyk Marcin
GLKS Głusk II
10 - 10
20
101
Saba Patryk
KS Zielone Grądy Żalin II
8 - 8
16
102
Pietroń Sławomir
ARGO
7 - 7
14
103
Bajko Kamil
AZS WSEI
6 - 6
12
Bernatowicz Andrzej
ASKO III
6 - 6
12
Maliborski Wojciech
Węglin
6 - 6
12
Nowacki Krzysztof
Pogodna Bitstream
6 - 6
12
Łukasik Piotr
Pogodna Bitstream
6 - 6
12
108
Gęca Adam
KTS Optima I
5 - 5
10
Poświatowski Radosław
Szafir
5 - 5
10
Wrona Wojciech
Kameleony
5 - 5
10
111
Skałecki Paweł
LPEC
3 - 3
6
Szklarz Mateusz
Ochotnicza Straż Pożarna
3 - 3
6
Ćwikła Cezary
Mega Meble
3 - 3
6
114
Brodowski Piotr
AGRO-MAX Lublin
2 - 2
4
Markowicz Paweł
Czarne Konie
2 - 2
4
Poznański Wiktor
KTS Optima II
2 - 2
4
Stasikowski Sławomir
PIK Łęczna II
2 - 2
4
Szewczak Artur
Ludwiniak Ludwin
2 - 2
4
Zajączkowski Andrzej
Salos Lublin
2 - 2
4
Śliwiński Dariusz
Geodeta I
2 - 2
4
121
Czuba Mateusz
Ściegienny
1 - 1
2
Poleszak Robert
Foo Fighters
1 - 1
2
Skrzypek Tomasz
UKS Ruch Lublin
1 - 1
2
Zając Paweł
Dziki w Agreście
1 - 1
2
125
Buzek-Czarnolas Michał
Poker Team
8 - 9
17
Chawryło Roman
WWW.POD50.PL
8 - 9
17
127
Łucjan Piotr
Drużyna im. E. Orła
7 - 8
15
128
Dalmata Tomasz
LPEC
5 - 6
11
Grochola Paweł
ARGO
5 - 6
11
Krakiewicz Bogdan
Geodeta II
5 - 6
11
Sałaga Marek
MTM
5 - 6
11
Siwek Artur
ASKO III
5 - 6
11
Łucjan Krzysztof
Drużyna im. E. Orła
5 - 6
11
134
Bondyra Wiktor
PARK-FARB
3 - 4
7
Grzywacz Tadeusz
PIK Łęczna II
3 - 4
7
Jaszczak Marceli
Świdniczanka
3 - 4
7
Niedźwiadek Tadeusz
AGRO-MAX Lublin
3 - 4
7
Szymczuk Michał
Gdybym Zgolił Wąs
3 - 4
7
139
Alfler Piotr
Zarembiacy
1 - 2
3
Głowala Ryszard
KS Zielone Grądy Żalin II
1 - 2
3
Maniara Mariusz
Gdybym Zgolił Wąs
1 - 2
3
Przesmycki Przemysław
Edbar
1 - 2
3
143
Bednaruk Dariusz
PIK Łęczna
0 - 1
1
Bocian Sławomir
Tramp Klub
0 - 1
1
Gomela Adrian
Bez Spiny
0 - 1
1
Kałuża Michał
Ochotnicza Straż Pożarna
0 - 1
1
Kulpa Maciej
Poker Team
0 - 1
1
Romańczuk Łukasz
Świdniczanka
0 - 1
1
Soczyński Paweł
Czarne Konie
0 - 1
1
Szajda Dariusz
Dziki w Agreście
0 - 1
1
Zdybel Antoni
Salos Lublin
0 - 1
1
152
Mazurkiewicz Norbert
PIK Łęczna
8 - 10
18
Olejnik Tadeusz
PGE Dystrybucja
8 - 10
18
Szubarczyk Kamil
Mega Meble
8 - 10
18
155
Gustaw Dariusz
LKS Wierzchowiska
7 - 9
16
156
Karewicz Igor
Tramp Klub
5 - 7
12
Pastusiak Marek
ARGO
5 - 7
12
158
Bochniarz Wojciech
Zarembiacy
4 - 6
10
Gaborski Grzegorz
WWW.POD50.PL
4 - 6
10
Kamiński Andrzej
Foo Fighters
4 - 6
10
161
Jaroszyński Stanisław
Klub Tęcza
3 - 5
8
Piwoni Stanisław
PIK Łęczna II
3 - 5
8
Suchocki Gracjan
KS Zielone Grądy Żalin II
3 - 5
8
164
Baraniecki Edmund
Geodeta II
2 - 4
6
Hribov Oleksandr
AZS UMCS Lublin II
2 - 4
6
Kicia Hubert
Ochotnicza Straż Pożarna
2 - 4
6
Kowalczyk Marcin
KTS Optima I
2 - 4
6
Margol Sławomir
ASKO II
2 - 4
6
169
Bednarczyk Łukasz
Zarembiacy
1 - 3
4
Derecki Mariusz
MTM
1 - 3
4
Pietroń Mirosław
ARGO
1 - 3
4
Zagraba Mateusz
Samson
1 - 3
4
173
Adamiak Radosław
AGRO-MAX Lublin
0 - 2
2
Cioczek Arkadiusz
Samson
0 - 2
2
Kisielewicz Patryk
Świdniczanka
0 - 2
2
Komadowski Włodzimierz
KS Zielone Grądy Żalin II
0 - 2
2
Kozieł Sławomir
PARK-FARB
0 - 2
2
Kurylak Tomasz
GLKS Głusk
0 - 2
2
Maruszczak Anna
WWW.POD50.PL
0 - 2
2
Siemion Krzysztof
AGRO-MAX Lublin
0 - 2
2
Szczotka Tomasz
ARGO
0 - 2
2
Tkaczyk Mirosław
Bez Spiny
0 - 2
2
183
Napiórkowski Andrzej
Tramp Klub
7 - 10
17
184
Suchorowski Mariusz
PGE Dystrybucja
6 - 9
15
185
Dziemidok Piotr
KKS Wieniawa
5 - 8
13
Nizioł Piotr
Jedynka
5 - 8
13
Samborski Maciej
Kameleony
5 - 8
13
Wójtowicz Paweł
Mega Meble
5 - 8
13
189
Chwałek Mariusz
Dziki w Agreście
4 - 7
11
Drwal Jakub
GLKS Głusk
4 - 7
11
Kulpa Marcin
Poker Team
4 - 7
11
Zuber Mateusz
PIK Łęczna III
4 - 7
11
193
Mardoń Bogdan
KKS Wieniawa
3 - 6
9
Stefaniak Robert
Foo Fighters
3 - 6
9
195
Bocian Ewa
Tramp Klub
2 - 5
7
Łoś Mieczysław
Ludwiniak Ludwin
2 - 5
7
Świdziński Wojciech
Ogry
2 - 5
7
198
Górecki Andrzej
Ogry
1 - 4
5
Steć Kamil
Gdybym Zgolił Wąs
1 - 4
5
200
Romańczuk Jan
Świdniczanka
0 - 3
3
201
Wawrzyńczuk Marcin
MTM
7 - 11
18
202
Białek Ryszard
AZS WSEI
4 - 8
12
Niedźwiedź Bartłomiej
AZS UMCS Lublin
4 - 8
12
Pawlak Sylwester
GLKS Głusk II
4 - 8
12
Sujka Przemysław
Foo Fighters
4 - 8
12
Szcześniak Daniel
Tramp Klub
4 - 8
12
207
Czyżewski Tomasz
Dragoni
3 - 7
10
Pastusiak Bartłomiej
KKS Wieniawa
3 - 7
10
Wysok Agnieszka
Czarne Konie
3 - 7
10
210
Przybysławski Bartosz
ARGO
2 - 6
8
Puszyk Piotr
PARK-FARB
2 - 6
8
212
Gadzała Jacek
WWW.POD50.PL
1 - 5
6
Jankowski Grzegorz
Gdybym Zgolił Wąs
1 - 5
6
214
Reszel Daniel
AZS UMCS Lublin
7 - 12
19
Wilczyński Marek
Progress
7 - 12
19
216
Kaczor Adam
Zarembiacy
4 - 9
13
Lewczuk Dariusz
Węglin
4 - 9
13
Szymański Mariusz
Pogodna Bitstream
4 - 9
13
219
Daniel Alan
Bez Spiny
3 - 8
11
Malendowski Paweł
Dziki w Agreście
3 - 8
11
221
Grabczak Robert
Roberto Music Team
2 - 7
9
222
Grabowski Jakub
Szafir
1 - 6
7
223
Cieszko Tadeusz
Geodeta II
0 - 5
5
Galiński Lucjan
PGE Dystrybucja
0 - 5
5
225
Kozioł Leszek
PIK Łęczna III
5 - 11
16
226
Gęca Andrzej
GLKS Głusk
3 - 9
12
227
Rejmak Marek
Zarembiacy
1 - 7
8
Szewczyk Paweł
Świdniczanka
1 - 7
8
229
Gładosz Szczepan
Ochotnicza Straż Pożarna
3 - 10
13
230
Szajda Przemysław
Dziki w Agreście
2 - 9
11
231
Wójcik Wiesław
Geodeta II
4 - 13
17
232
Tymoszuk Artur
Ochotnicza Straż Pożarna
2 - 11
13
233
Kozłowski Grzegorz
AZS UMCS Lublin
1 - 14
15