Mecze - sezon 2018/19
III liga - mecze I rundy
Terminy i miejsca rozgrywania spotkań:
W sali MOSiR w poniedziałki i czwartki o godz. 19.30 oraz w środy i piątki o godz. 19.00.
Mecze z ASKO III w sali VIII L.O. im. Zofii Nałkowskiej przy ul. Słowiczej 5 w środy o godz. 19.15.
1 kolejka
2018-10-01
M-1
Czarne Konie
8 : 2
Pogodna Bitstream
2018-10-03
VIII
Klub Tęcza
4 : 6
ASKO III
2018-10-04
M-4
Jedynka
9 : 1
PARK-FARB
2018-10-05
M-1
Tramp Klub
2 : 8
Foo Fighters
2018-10-05
M-3
UKS Ruch Lublin
5 : 5
Kameleony
2018-10-27
M
KKS Wieniawa
3 : 7
Geodeta II
2 kolejka
2018-10-08
M-3
Klub Tęcza
6 : 4
Foo Fighters
2018-10-08
M-2
UKS Ruch Lublin
9 : 1
Geodeta II
2018-10-10
M-5
KKS Wieniawa
5 : 5
Tramp Klub
2018-10-10
M-3
Jedynka
8 : 2
Pogodna Bitstream
2018-10-10
VIII
Czarne Konie
9 : 1
ASKO III
2018-10-12
M-2
PARK-FARB
3 : 7
Kameleony
3 kolejka
2018-10-15
M-5
PARK-FARB
1 : 9
Geodeta II
2018-10-17
M-1
Czarne Konie
5 : 5
Foo Fighters
2018-10-17
VIII
Pogodna Bitstream
5 : 5
ASKO III
2018-10-18
M-3
Klub Tęcza
6 : 4
KKS Wieniawa
2018-10-19
M-1
Jedynka
8 : 2
Kameleony
2018-10-19
M-3
UKS Ruch Lublin
7 : 3
Tramp Klub
4 kolejka
2018-10-22
M-4
Pogodna Bitstream
2 : 8
Foo Fighters
2018-10-22
M-3
Kameleony
4 : 6
Geodeta II
2018-10-24
M-5
Czarne Konie
9 : 1
KKS Wieniawa
2018-10-24
M-1
PARK-FARB
3 : 7
Tramp Klub
2018-10-24
VIII
Jedynka
8 : 2
ASKO III
2018-10-29
M-1
UKS Ruch Lublin
8 : 2
Klub Tęcza
5 kolejka
2018-11-05
M-3
Jedynka
7 : 3
Geodeta II
2018-11-05
M-5
PARK-FARB
0 : 10
Klub Tęcza
2018-11-07
M-3
Pogodna Bitstream
3 : 7
KKS Wieniawa
2018-11-07
VIII
ASKO III
4 : 6
Foo Fighters
2018-11-08
M-4
Kameleony
3 : 7
Tramp Klub
2018-11-14
M-5
Czarne Konie
5 : 5
UKS Ruch Lublin
6 kolejka
2018-11-12
M-1
Geodeta II
5 : 5
Tramp Klub
2018-11-12
M-3
Pogodna Bitstream
2 : 8
UKS Ruch Lublin
2018-11-14
VIII
ASKO III
5 : 5
KKS Wieniawa
2018-11-15
M-3
Jedynka
5 : 5
Foo Fighters
2018-11-15
M-4
PARK-FARB
0 : 10
Czarne Konie
2018-11-16
M-3
Kameleony
2 : 8
Klub Tęcza
7 kolejka
2018-11-19
M-5
Geodeta II
5 : 5
Klub Tęcza
2018-11-21
VIII
ASKO III
0 : 10
UKS Ruch Lublin
2018-11-22
M-5
Foo Fighters
7 : 3
KKS Wieniawa
2018-11-23
M-3
Jedynka
7 : 3
Tramp Klub
2018-11-23
M-4
Czarne Konie
10 : 0
Kameleony
2018-11-23
VIII
Pogodna Bitstream
6 : 4
PARK-FARB
8 kolejka
2018-11-26
M-1
Geodeta II
2 : 8
Czarne Konie
2018-11-28
VIII
ASKO III
4 : 6
PARK-FARB
2018-11-29
M-4
Jedynka
7 : 3
KKS Wieniawa
2018-11-29
M-3
Tramp Klub
5 : 5
Klub Tęcza
2018-11-29
VIII
Kameleony
8 : 2
Pogodna Bitstream
2018-11-30
M-3
Foo Fighters
4 : 6
UKS Ruch Lublin
9 kolejka
2018-12-03
M-1
Tramp Klub
1 : 9
Czarne Konie
2018-12-03
M-3
Geodeta II
7 : 3
Pogodna Bitstream
2018-12-06
M-4
Foo Fighters
8 : 2
PARK-FARB
2018-12-07
M-1
Jedynka
8 : 2
Klub Tęcza
2018-12-10
VIII
KKS Wieniawa
1 : 9
UKS Ruch Lublin
2018-12-12
VIII
ASKO III
6 : 4
Kameleony
10 kolejka
2018-12-10
M-5
Geodeta II
8 : 2
ASKO III
2018-12-12
M-3
Tramp Klub
5 : 5
Pogodna Bitstream
2018-12-13
M-4
KKS Wieniawa
7 : 3
PARK-FARB
2018-12-14
M-2
Jedynka
5 : 5
UKS Ruch Lublin
2018-12-14
M-3
Foo Fighters
5 : 5
Kameleony
2018-12-14
M-4
Klub Tęcza
1 : 9
Czarne Konie
11 kolejka
2018-12-06
M-5
Jedynka
6 : 4
Czarne Konie
2018-12-17
M-1
Foo Fighters
5 : 5
Geodeta II
2018-12-19
M-5
Klub Tęcza
6 : 4
Pogodna Bitstream
2018-12-19
VIII
Tramp Klub
0 : 10
ASKO III
2018-12-20
M-3
KKS Wieniawa
6 : 4
Kameleony
2018-12-21
M-2
UKS Ruch Lublin
8 : 2
PARK-FARB